Νέες Αφίξεις
-
Καραμελωμένο Αμύγδαλο Κοκτέιλ
Καραμελωμένο Αμύγδαλο Κοκτέιλ Γνωρίστε τα premium καραμελωμένα αμύγδαλα κοκτέιλ – ολόκληρα, τραγανά αμύγδαλα ντυμένα με χρυσαφένια, λαμπερή καραμέλα που λιώνει στο στόμα! Η χαρακτηριστική γεύση του αμυγδάλου, ελαφρώς γλυκιά και βουτυράτη, αναδεικνύεται εξαιρετικά μέσα από τη γλυκιά, τραγανή κρούστα καραμέλας. Ιδανικά ως σνακ, κέρασμα στην παρέα ή συνοδευτικό στο ποτό σας. Τα καραμελωμένα αμύγδαλα είναι ένα κλασικό, διαχρονικό αγαπημένο που δεν απογοητεύει ποτέ. Γιατί θα τα λατρέψετε: Ολόκληρα αμύγδαλα με τραγανή καραμέλα Βουτυράτη γεύση αμυγδάλου με γλυκιά κρούστα Κλασική, αγαπημένη γεύση σε premium ποιότητα Διαθέσιμα σε 200g και 500g Προσθέστε τα στο καλάθι σας τώρα! Παραγγείλτε από το www.epilekton.gr!
€4,00 - €10,00€20,00/kg
-
Καραμελωμένο Φιστίκι Κοκτέιλ
Καραμελωμένο Φιστίκι Κοκτέιλ Το αγαπημένο σνακ σε premium εκδοχή: τραγανά φιστίκια κοκτέιλ με λαμπερή, χρυσαφένια καραμέλα που τραγανίζει σε κάθε δάγκωμα! Η κλασική, αγαπημένη γεύση του φιστικιού αποκτά νέα διάσταση με τη γλυκιά, καραμελωμένη κρούστα που σε τυλίγει από το πρώτο κομμάτι. Ιδανικά για κέρασμα σε παρέα, ως συνοδευτικό ποτού, στο σινεμά ή ως γλυκό σνακ που κόβει τη λιγούρα. Η μεγάλη ποικιλία συσκευασιών (250g, 500g, 1kg) τα κάνει τέλεια για κάθε ανάγκη. Γιατί θα τα λατρέψετε: Τραγανά φιστίκια κοκτέιλ με χρυσαφένια καραμέλα Εθιστική γλυκύτητα και crunch Ιδανικά για παρέα, ποτό ή σνακ Διαθέσιμα σε 250g, 500g και οικογενειακή 1kg Προσθέστε τα στο καλάθι σας τώρα! Παραγγείλτε από το www.epilekton.gr!
€2,50 - €10,00€10,00/kg
-
Καραμελωμένο Φουντούκι με Βύσσινο
Καραμελωμένο Φουντούκι με Βύσσινο Ανακαλύψτε μια γεύση που μαγεύει: τραγανά καραμελωμένα φουντούκια με τη γλυκόξινη νότα του βύσσινου! Η χρυσαφένια καραμέλα αγκαλιάζει κάθε φουντούκι, χαρίζοντας ένα τραγανό, λαμπερό περίβλημα που λιώνει στο στόμα, ενώ το βύσσινο προσθέτει μια φρέσκια, φρουτώδη ένταση που ισορροπεί υπέροχα τη γλυκύτητα. Κάθε μπουκιά είναι μια εκπληκτική αντίθεση υφών και γεύσεων: τραγανή καραμέλα, βουτυράτο φουντούκι, γλυκόξινο βύσσινο. Ιδανικά ως premium σνακ, κέρασμα σε φίλους ή δώρο που θα εντυπωσιάσει. Γιατί θα τα λατρέψετε: Ολόκληρα φουντούκια με χρυσαφένια τραγανή καραμέλα Γλυκόξινη νότα βύσσινου για μοναδική γεύση Εθιστικό crunch σε κάθε δάγκωμα Διαθέσιμα σε 200g και 500g Προσθέστε τα στο καλάθι σας και δοκιμάστε αυτή τη μοναδική γευστική εμπειρία! Παραγγείλτε από το www.epilekton.gr!
€6,40 - €15,00€32,00/kg
-
Κάσιους με Κακάο και Εσπρέσσο
Κάσιους με Κακάο και Εσπρέσσο Γνωρίστε τον πιο εθιστικό συνδυασμό: βελούδινα κάσιους με πλούσια επικάλυψη κακάο και έντονο άρωμα εσπρέσσο! Η απαλή, βουτυράτη υφή του κάσιους συναντά τη βαθιά πικρή νότα του κακάο και τη δυναμική γεύση του καφέ, χαρίζοντας μια εμπειρία σαν premium σοκολατένιο espresso σε κάθε μπουκιά. Ιδανικά για τους λάτρεις του καφέ και της σοκολάτας, αυτά τα κάσιους κακάο εσπρέσσο είναι το τέλειο σνακ για το γραφείο, τον απογευματινό καφέ ή ως εκλεπτυσμένο κέρασμα. Γιατί θα τα λατρέψετε: Βελούδινα κάσιους με πλούσιο κακάο και νότες εσπρέσσο Απολαυστικός συνδυασμός πικρού και βουτυράτου Εθιστική γεύση που ξεχωρίζει Διαθέσιμα σε 200g και 500g Προσθέστε τα στο καλάθι σας τώρα και δοκιμάστε κάτι πραγματικά ξεχωριστό! Παραγγείλτε από το www.epilekton.gr!
€4,80 - €12,00€24,00/kg
-
Φουντούκι με Σοκολάτα Υγείας
Φουντούκι με Σοκολάτα Υγείας Αφεθείτε στον απόλυτο συνδυασμό: ολόκληρα τραγανά φουντούκια ντυμένα με πλούσια σοκολάτα υγείας! Η βουτυράτη, γεμάτη γεύση του φουντουκιού συναντά τη βαθιά, ελαφρώς πικρή νότα της σοκολάτας υγείας, δημιουργώντας μια εμπειρία απόλαυσης που κερδίζει από το πρώτο δάγκωμα. Κάθε φουντούκι είναι τραγανό εσωτερικά και βελούδινο εξωτερικά, χάρη στην πλούσια στρώση σοκολάτας που το καλύπτει. Ιδανικά ως premium σνακ, συνοδευτικό καφέ, κέρασμα ή δώρο που εντυπωσιάζει πάντα. Γιατί θα τα ερωτευτείτε: Ολόκληρα φουντούκια με πλούσια σοκολάτα υγείας Τέλεια ισορροπία βουτυράτης γεύσης και σοκολάτας Ακαταμάχητο crunch σε κάθε μπουκιά Διαθέσιμα σε 200g και 500g Προσθέστε τα στο καλάθι σας τώρα και απολαύστε αυτή τη μοναδική γευστική εμπειρία! Παραγγείλτε άμεσα από το www.epilekton.gr!
€6,40 - €16,00€32,00/kg
-
Cranberry με Λευκή Σοκολάτα & Τσάι Matcha
Cranberry με Λευκή Σοκολάτα & Τσάι Matcha Ανακαλύψτε έναν μοναδικό γευστικό συνδυασμό που εντυπωσιάζει: ζουμερά cranberry με πλούσια επικάλυψη λευκής σοκολάτας και ένα ελαφρύ άρωμα τσαγιού! Η γλυκόξινη γεύση του cranberry συναντά τη βελούδινη γλυκύτητα της λευκής σοκολάτας, δημιουργώντας μια αρμονία που σας παρασύρει από το πρώτο δάγκωμα. Κάθε κομμάτι είναι μικρή πολυτέλεια: τρυφερά αποξηραμένα cranberry ντυμένα με στρώμα λευκής σοκολάτας και τη λεπτή νότα τσαγιού που χαρίζει φινέτσα και πολυπλοκότητα. Ιδανικά ως σνακ στη δουλειά, συνοδευτικό στον απογευματινό καφέ ή ως εντυπωσιακό δώρο. Γιατί θα τα λατρέψετε: Ακαταμάχητος συνδυασμός γλυκόξινου cranberry με λευκή σοκολάτα Λεπτό άρωμα τσαγιού για μοναδική γευστική εμπειρία Ιδανικά για σνακ, κέρασμα ή δώρο Διαθέσιμα σε συσκευασία 200g και 500g Μην περιμένετε! Προσθέστε τα στο καλάθι σας τώρα και απολαύστε αυτή τη μοναδική γεύση. Παραγγείλτε άμεσα από το www.epilekton.gr!
€4,00 - €10,00€20,00/kg
-
Scorzette di Pergamotto Στικ Περγαμόντου Μαύρη Σοκολάτα Βομβύλας 150g
Scorzette di Pergamotto Στικ Περγαμόντου Μαύρη Σοκολάτα Βομβύλας 150g Ανακαλύψτε την εκλεπτυσμένη απόλαυση των Scorzette di Pergamotto – αρωματικά στικ σιροπιασμένου περγαμόντου με πλούσια επικάλυψη μαύρης σοκολάτας! Αυτός ο υπέροχος συνδυασμός φέρνει σε αρμονία το έντονο, φρέσκο και εσπεριδοειδές άρωμα του περγαμόντου με την βαθιά, πικάντικη γεύση της μαύρης σοκολάτας, προσφέροντας μια μοναδική εμπειρία υφών και γεύσεων σε κάθε μπουκιά. Τραγανά εξωτερικά χάρη στη σοκολάτα, μαλακά και γεμάτα άρωμα εσωτερικά από το σιροπιασμένο περγαμόντο – ιδανικά για μια στιγμή χαλάρωσης με καφέ, ως premium σνακ ή ως ξεχωριστό δώρο σε κομψή συσκευασία που εντυπωσιάζει. Γιατί θα τα ερωτευτείτε: Έντονο, φρέσκο άρωμα περγαμόντου με βαθιά μαύρη σοκολάτα Ισορροπημένη γλυκύτητα και πικράδα για τέλεια αρμονία Προσεγμένη συσκευασία δώρου 150g – έτοιμα για προσφορά Υπέροχα για καφέ, τσάι ή μετά από γεύμα Μην χάσετε αυτή την premium δημιουργία! Προσθέστε τις Scorzette di Pergamotto στο καλάθι σας τώρα και απολαύστε μια γεύση που ξεχωρίζει. Παραγγείλτε άμεσα από το www.epilekton.gr και νιώστε τη διαφορά της ποιότητας!
€4,70 €31,33/kg
-
Scorzette di Arancia Φέτες Πορτοκαλιού Μαύρη Σοκολάτα Βομβύλας 150g
Scorzette di Arancia Φέτες Πορτοκαλιού Μαύρη Σοκολάτα Βομβύλας 150g Αφεθείτε στην εκλεπτυσμένη απόλαυση των Scorzette di Arancia – αρωματικές φέτες σιροπιασμένου πορτοκαλιού με πλούσια επικάλυψη μαύρης σοκολάτας! Αυτός ο υπέροχος συνδυασμός προσφέρει μια ισορροπημένη εμπειρία: η φυσική γλυκύτητα και το έντονο άρωμα του πορτοκαλιού συναντούν την βαθιά, πικάντικη γεύση της μαύρης σοκολάτας, δημιουργώντας μια αρμονία υφών και γεύσεων σε κάθε μπουκιά. Τραγανές εξωτερικά από τη σοκολάτα, ζουμερές και αρωματικές εσωτερικά από το σιροπιασμένο πορτοκάλι – ιδανικές για μια στιγμή χαλάρωσης δίπλα στον καφέ, ως premium σνακ ή ως ξεχωριστό δώρο που εντυπωσιάζει με την κομψή συσκευασία του. Γιατί θα τις λατρέψετε: Έντονο άρωμα πορτοκαλιού με πλούσια μαύρη σοκολάτα Τέλεια ισορροπία γλυκύτητας και πικράδας Προσεγμένη συσκευασία δώρου 150g – έτοιμες για προσφορά Ιδανικές για καφέ, τσάι ή μετά το γεύμα Μην χάσετε αυτή την premium γεύση! Προσθέστε τις Scorzette di Arancia στο καλάθι σας τώρα και απολαύστε μια ξεχωριστή απόλαυση. Παραγγείλτε άμεσα από το www.epilekton.gr και νιώστε τη διαφορά!
€4,70 €31,33/kg
-
Cannolini με Γέμιση Κρέμα Φράουλας & Επικάλυψη Σοκολάτας Βομβύλας 170g
Cannolini με Γέμιση Κρέμα Φράουλας & Επικάλυψη Σοκολάτας Βομβύλας 170g Ζήστε μια φρουτώδη, απολαυστική εμπειρία με τα τραγανά Cannolini γεμιστά με κρεμώδη γέμιση φράουλας! Αυτά τα premium πουράκια wafer συνδυάζουν την τέλεια τραγανή υφή του λεπτού ρολάκια με την πλούσια, βελούδινη και αρωματική κρέμα φράουλας, ενώ η εξωτερική επικάλυψη σοκολάτας προσθέτει βαθιά γεύση και extra crunch σε κάθε μπουκιά. Η γλυκιά, φρουτώδης νότα της φράουλας συναντά την πλούσια σοκολάτα, δημιουργώντας μια ισορροπημένη απόλαυση που ξυπνά τις αισθήσεις. Ιδανικά για καθημερινή μικρή απόλαυση, ως γλυκό σνακ δίπλα στον καφέ, για παιδιά ή ως χαριτωμένο δώρο που φέρνει χαμόγελα. Γιατί θα τα λατρέψετε: Έντονο άρωμα και γλυκιά γεύση φράουλας σε κρεμώδη υφή Τραγανή βάση wafer με πλούσια επικάλυψη σοκολάτας Προσεγμένη συσκευασία δώρου 170g – έτοιμα για προσφορά Τέλειος συνδυασμός για καφέ, τσάι ή γρήγορο γλυκό Μην αντισταθείτε σε αυτή την φρουτώδη premium απόλαυση! Προσθέστε τα Cannolini φράουλα στο καλάθι σας τώρα και απολαύστε μια γεύση που θα σας ενθουσιάσει. Παραγγείλτε σήμερα από το www.epilekton.gr και νιώστε τη διαφορά της ποιότητας!
€4,50
-
Cannolini Royal Pistachio με Γέμιση Κρέμα Φυστικιού & Επικάλυψη Μαύρης Σοκολάτας & Καταΐφι Βομβύλας 170g
Cannolini Royal Pistachio με Γέμιση Κρέμα Φυστικιού & Επικάλυψη Μαύρης Σοκολάτας & Καταΐφι Βομβύλας 170g Αφεθείτε σε μια ξεχωριστή εμπειρία γεύσης με τα τραγανά Cannolini Royal Pistachio! Αυτά τα premium πουράκια wafer γεμίζονται με πλούσια, βελούδινη κρέμα φυστικιού και ολοκληρώνονται με υπέροχη επικάλυψη μαύρης σοκολάτας και τραγανό καταΐφι – ένας συνδυασμός που προσφέρει πολλαπλές υφές και έντονα αρώματα σε κάθε δάγκωμα. Η τραγανή βάση του ρολάκια συναντά την κρεμώδη γέμιση φυστικιού, ενώ το καταΐφι προσθέτει extra crunch και η μαύρη σοκολάτα δίνει βαθιά, πλούσια γεύση. Ιδανικά για στιγμές απόλαυσης με καφέ, ως πολυτελές σνακ ή ως εντυπωσιακό δώρο που ξεχωρίζει. Γιατί θα τα ερωτευτείτε: Πλούσια κρεμώδης γέμιση φυστικιού με έντονο άρωμα Τραγανή επικάλυψη μαύρης σοκολάτας και καταΐφι για πολλαπλή υφή Προσεγμένη συσκευασία δώρου 170g – τέλεια παρουσίαση Ιδανικά για καφέ, τσάι ή γιορτινές στιγμές Μην χάσετε αυτή την premium δημιουργία! Προσθέστε τα Cannolini Royal Pistachio στο καλάθι σας τώρα και απολαύστε μια γεύση που εντυπωσιάζει. Παραγγείλτε άμεσα από το www.epilekton.gr και νιώστε τη διαφορά!
€4,80
-
Cannolini με Γέμιση Κρέμα Bueno & Επικάλυψη Μαύρης Σοκολάτας Βομβύλας 170g
Cannolini με Γέμιση Κρέμα Bueno & Επικάλυψη Μαύρης Σοκολάτας Βομβύλας 170g Ζήστε μια μοναδική απόλαυση με τα τραγανά Cannolini γεμιστά με πλούσια κρέμα Bueno! Αυτά τα premium πουράκια wafer συνδυάζουν την ελαφριά, τραγανή υφή του ρολάκια με την ακαταμάχητη, βελούδινη και αρωματική γέμιση κρέμας Bueno, ενώ η εξωτερική επικάλυψη μαύρης σοκολάτας προσθέτει βαθιά γεύση, έντονο crunch και υπέροχη αντίθεση. Κάθε δάγκωμα είναι καθαρή απόλαυση: τραγανό εξωτερικά, κρεμώδες και γεμάτο άρωμα εσωτερικά, με την πλούσια μαύρη σοκολάτα να ολοκληρώνει την εμπειρία. Ιδανικά για γρήγορο σνακ στο γραφείο, ως γλυκό συνοδευτικό στον καφέ σας, για παιδικές στιγμές ή ως ξεχωριστό δώρο που φέρνει χαμόγελα. Γιατί θα τα λατρέψετε: Έντονη, απολαυστική γεύση κρέμας Bueno σε κάθε μπουκιά Ισορροπημένη τραγανότητα και κρεμώδης υφή Προσεγμένη επικάλυψη μαύρης σοκολάτας για extra αίσθηση Κομψή συσκευασία δώρου 170g – έτοιμα για προσφορά Μην αντισταθείτε σε αυτή την premium γεύση! Προσθέστε τα Cannolini Bueno στο καλάθι σας τώρα και απολαύστε μια εμπειρία που θα σας κάνει να θέλετε κι άλλο. Παραγγείλτε άμεσα από το www.epilekton.gr και νιώστε τη διαφορά της ποιότητας!
€4,50
-
Cannolini με Γέμιση Ταχίνι & Επικάλυψη Μαύρης Σοκολάτας & Σουσάμι Βομβύλας 170g
Cannolini με Γέμιση Ταχίνι & Επικάλυψη Μαύρης Σοκολάτας & Σουσάμι Βομβύλας 170g Ανακαλύψτε την απόλυτη αρμονία γεύσεων με τα τραγανά Cannolini γεμιστά με κρεμώδες ταχίνι! Αυτά τα premium πουράκια wafer συνδυάζουν την ελαφριά τραγανότητα του ρολάκια με την πλούσια, βελούδινη γέμιση ταχινιού, ενώ η εξωτερική επικάλυψη μαύρης σοκολάτας και σουσάμι προσθέτει βαθύ άρωμα, έντονο crunch και υπέροχη αντίθεση υφών. Κάθε μπουκιά ξεδιπλώνει μια συμφωνία γεύσεων: τραγανό και ελαφρύ εξωτερικά, κρεμώδες και αρωματικό ταχίνι εσωτερικά, με την πικάντικη νότα της μαύρης σοκολάτας και το ψημένο σουσάμι να ολοκληρώνουν την εμπειρία. Ιδανικά για στιγμές απόλαυσης στον καφέ, ως γλυκό σνακ ή ως ξεχωριστό δώρο που εντυπωσιάζει. Γιατί θα τα ερωτευτείτε: Κρεμώδης, πλούσια γέμιση ταχινιού με αυθεντική γεύση Τραγανή επικάλυψη μαύρης σοκολάτας και σουσάμι για extra υφή Προσεγμένη συσκευασία δώρου 170g – τέλεια για προσφορά Υπέροχος συνδυασμός για καφέ, τσάι ή γλυκές στιγμές Αφεθείτε σε αυτή την premium απόλαυση! Προσθέστε τα Cannolini ταχινιού στο καλάθι σας τώρα και νιώστε τη διαφορά σε κάθε δάγκωμα. Παραγγείλτε σήμερα από το www.epilekton.gr και απολαύστε την καλύτερη ποιότητα!
€4,50
-
Cannolini με Γέμιση Κρέμα Πραλίνα Φουντουκιού Βομβύλας 170g
Cannolini με Γέμιση Κρέμα Πραλίνα Φουντουκιού Βομβύλας 170g Αφεθείτε στην απόλυτη απόλαυση με τα τραγανά Cannolini γεμιστά με πλούσια κρέμα πραλίνα φουντουκιού! Αυτά τα premium πουράκια συνδυάζουν την τέλεια τραγανή υφή του λεπτού ρολάκια με την ακαταμάχητη, βελούδινη γέμιση φουντουκιού – μια εμπειρία που ξυπνά όλες τις αισθήσεις. Με την χαρακτηριστική επικάλυψη που δίνει extra crunch και γεύση, κάθε μπουκιά είναι καθαρή απόλαυση: τραγανό εξωτερικά, κρεμώδες και αρωματικό εσωτερικά. Ιδανικά για καθημερινή απόλαυση στο γραφείο, ως γλυκό σνακ μετά το φαγητό ή ως ξεχωριστό δώρο σε αγαπημένους σας. Γιατί να τα επιλέξετε: Έντονη γεύση και άρωμα φουντουκιού σε κάθε δάγκωμα Υπέροχη τραγανή υφή που διαρκεί Προσεγμένη συσκευασία δώρου 170g – τέλεια παρουσίαση Ιδανικά για συνδυασμό με καφέ, τσάι ή γλυκό κρασί Μην αντισταθείτε στον πειρασμό! Προσθέστε τα στο καλάθι σας τώρα και απολαύστε μια premium γεύση που θα σας κάνει να επιστρέφετε ξανά και ξανά. Παραγγείλτε σήμερα τα Cannolini πραλίνα φουντουκιού από το Epilekton.gr και νιώστε τη διαφορά της ποιότητας!
€4,50
-
Τουρσί Λάχανο Pella's Delicacies 680g
Τουρσί Λάχανο Pella's Delicacies 680g Αφεθείτε στη δροσερή, τραγανή απόλαυση του τουρσί λάχανου από την Pella's Delicacies – ένα χειροποίητο διαμάντι που ξεχωρίζει για την τέλεια ισορροπία ξινάδας, τραγανότητας και πλούσιων χρωμάτων! Μεγάλα, τραγανά κομμάτια λάχανου συνδυασμένα με καρότα και πιπεριές, βυθισμένα σε παραδοσιακή άλμη, χαρίζουν έντονη γεύση και υπέροχη υφή σε κάθε μπουκιά. Ιδανικό για να ανανεώσετε σαλάτες, σάντουιτς, μπέργκερ, να συνοδεύσετε κρέατα, ψητά ή να το απολαύσετε ως δροσιστικό ορεκτικό και μεζέ. Γιατί θα το λατρέψετε; Τραγανό & δροσιστικό: Η υπέροχη υφή που διατηρείται άψογα Χειροποίητο 100%: Με μεράκι και προσοχή Χωρίς γλουτένη: Ιδανικό για όλους Πλούσιο χρώμα από καρότα και πιπεριές για εντυπωσιακή παρουσίαση Φέρτε φρεσκάδα και αυθεντικότητα στο τραπέζι σας – είτε για καθημερινή απόλαυση, είτε ως ξεχωριστό δώρο για τους λάτρεις των παραδοσιακών γεύσεων! Παραγγείλτε τώρα το τουρσί λάχανο Pella's Delicacies και νιώστε τη διαφορά της premium ποιότητας!
€5,80 €4,80 €7,06/kg
-
Πάπρικα Πιπεριάς Φλωρίνης Άπαλη Pella's Delicacies 180g
Πάπρικα Πιπεριάς Φλωρίνης Άπαλη Pella's Delicacies 180g Βυθιστείτε στη βελούδινη, μεστή απόλαυση της πάπρικας πιπεριάς Φλωρίνης άπαλης από την Pella's Delicacies – ένα χειροποίητο αριστούργημα που απογειώνει τη γλύκα και το άρωμα της ψητής κόκκινης πιπεριάς! Με βαθύ κόκκινο χρώμα, κρεμώδη υφή και έντονο, ζεστό άρωμα ψητού, αυτό το άλειμμα ξυπνάει τις αισθήσεις από την πρώτη κουταλιά. Τέλειο για να αλείψετε σε φρυγανιές και κράκερ, να συνδυάσετε με τυριά, να προσθέσετε σε σάντουιτς, ψητά κρέατα ή να χρησιμοποιήσετε ως βάση για σάλτσες και ορεκτικά που εντυπωσιάζουν. Γιατί θα την ερωτευτείτε; Γλυκιά & βελούδινη: Η φυσική γλύκα της πιπεριάς σε απαλή, κρεμώδη υφή Έντονο άρωμα ψητού: Βαθύ, καπνιστό και ακαταμάχητο σε κάθε μπουκιά Χειροποίητο 100%: Με μεράκι και προσεγμένη παρασκευή Πλούσιο χρώμα που κάνει κάθε πιάτο εντυπωσιακό Ιδανική για καθημερινές απολαύσεις, γκουρμέ δημιουργίες ή ως ξεχωριστό δώρο για τους λάτρεις των έντονων, αυθεντικών γεύσεων. Προσθέστε μαγεία και ζεστασιά στο τραπέζι σας! Παραγγείλτε τώρα την πάπρικα πιπεριάς Φλωρίνης άπαλη Pella's Delicacies και αφεθείτε στην premium διαφορά!
€4,70 €4,20
-
Τουρσί Αγγουράκι Pella's Delicacies 700g
Τουρσί Αγγουράκι Pella's Delicacies 700g Απολαύστε την αυθεντική, τραγανή απόλαυση του τουρσί αγγουρακιού από την Pella's Delicacies – ένα κλασικό χειροποίητο προϊόν που ξεχωρίζει για την τέλεια ισορροπία δροσιάς, οξύτητας και υφής! Μικρά, τραγανά αγγουράκια συνδυασμένα με πιπεριά, βυθισμένα σε παραδοσιακή άλμη, προσφέρουν δροσιστική γεύση και υπέροχο crunch σε κάθε μπουκιά. Ιδανικό για σάντουιτς, μπέργκερ, σαλάτες, δίπλα σε τυριά και κρέατα ή ως κλασικός μεζές που φέρνει νοστιμιά στο τραπέζι. Γιατί θα το λατρέψετε; Τραγανό & δροσιστικό: Η υπέροχη υφή που διατηρείται άψογα Χειροποίητο 100%: Φτιαγμένο με μεράκι και προσοχή Ζωντανό χρώμα και έντονο άρωμα από φρέσκα υλικά Πολυδιάστατο: τέλειο για καθημερινή χρήση και γκουρμέ συνδυασμούς Προσθέστε αυτή την κλασική, premium πινελιά στα γεύματά σας ή χαρίστε την σε φίλους που αγαπούν τις αυθεντικές γεύσεις! Παραγγείλτε τώρα το τουρσί αγγουράκι Pella's Delicacies και νιώστε τη διαφορά της πραγματικής ποιότητας!
€6,30 €5,30 €7,57/kg
-
Κρέμα Βαλσάμικο Βατόμουρο Pella's Delicacies 200ml
Κρέμα Βαλσάμικο Βατόμουρο Pella's Delicacies 200ml Αφεθείτε στην εκρηκτική και πλούσια γεύση της κρέμας βαλσάμικο βατόμουρο από την Pella's Delicacies – μια δελεαστική σύνθεση που ενώσει την κλασική οξύτητα του βαλσάμικου με την βαθιά, φρουτώδη νοστιμιά του βατόμουρου! Με πυκνή, βελούδινη υφή και σκούρο, γυαλιστερό χρώμα, αυτή η κρέμα προσθέτει ένταση και πολυτέλεια σε κάθε πιάτο. Ιδανική για να ραντίσετε τυριά, ψητά κρέατα, σαλάτες με φρέσκα φρούτα, ακόμα και επιδόρπια όπως παγωτό ή κρέμες για μια υπέροχη γλυκόξινη αντίθεση. Γιατί θα την ερωτευτείτε; Φρουτώδης & πλούσια: Η τέλεια ισορροπία βαλσάμικου και βατόμουρου Βελούδινη υφή: Ρέει υπέροχα και αναδεικνύει κάθε γεύση Έντονο άρωμα βατόμουρου: Βαθύ, γλυκό και ακαταμάχητο Ιδανική για δημιουργική μαγειρική και εντυπωσιακή παρουσίαση Μετατρέψτε τα καθημερινά σας πιάτα σε ξεχωριστές εμπειρίες ή χαρίστε την σε όσους λατρεύουν τις premium, φρουτώδεις γεύσεις! Παραγγείλτε τώρα την κρέμα βαλσάμικο βατόμουρο Pella's Delicacies και νιώστε τη διαφορά της αυθεντικής απόλαυσης!
€5,00 €4,50 €22,50/L
-
Κρέμα Βαλσάμικο με Σύκο Pella's Delicacies 200ml
Κρέμα Βαλσάμικο με Σύκο Pella's Delicacies 200ml Αφεθείτε στην πλούσια και γοητευτική γεύση της κρέμας βαλσάμικο με σύκο από την Pella's Delicacies – μια υπέροχη δημιουργία που παντρεύει την κλασική οξύτητα του βαλσάμικου με τη βαθιά, γλυκιά νοστιμιά του σύκου! Με πυκνή, βελούδινη υφή και σκούρο, γυαλιστερό χρώμα, αυτή η κρέμα προσθέτει πολυτέλεια και βάθος σε κάθε πιάτο. Ιδανική για να περιχύσετε ώριμα τυριά, ψητά κρέατα, σαλάτες με πράσινα φυλλώδη, ακόμα και επιδόρπια όπως παγωτό ή φρέσκα φρούτα για μια εκθαμβωτική αντίθεση γεύσεων. Γιατί θα την αγαπήσετε; Γλυκιά & πλούσια: Η αρμονική συνάντηση βαλσάμικου και σύκου Βελούδινη υφή: Ρέει υπέροχα και κολλάει ιδανικά στα πιάτα Έντονο, γλυκό άρωμα: Ζεστό και δελεαστικό σε κάθε σταγόνα Τέλεια ισορροπία οξύτητας και γλυκύτητας Μεταμορφώστε τα γεύματά σας σε gourmet εμπειρίες ή χαρίστε την σε αγαπημένους που εκτιμούν τις ξεχωριστές, premium γεύσεις! Παραγγείλτε τώρα την κρέμα βαλσάμικο με σύκο Pella's Delicacies και απολαύστε την απόλυτη διαφορά!
€5,00 €4,50 €22,50/L
-
Chutney Κρεμμύδι Καραμελωμένο Pella's Delicacies 220g
Chutney Κρεμμύδι Καραμελωμένο Pella's Delicacies 220g Ανακαλύψτε την μαγευτική γεύση του chutney καραμελωμένου κρεμμυδιού από την Pella's Delicacies – ένα χειροποίητο αριστούργημα που μετατρέπει το απλό κρεμμύδι σε γλυκόξινη πανδαισία! Βελούδινο, πλούσιο και γεμάτο βάθος, με την υπέροχη γλυκιά καραμέλα να αγκαλιάζει την φυσική νοστιμιά του κρεμμυδιού. Ιδανικό για να συνοδεύσει ώριμα τυριά, ψητά κρέατα, μπέργκερ, σάντουιτς ή ακόμα και ως βάση για δημιουργικές σάλτσες και ορεκτικά. Γιατί θα το λατρέψετε; Γλυκόξινο & βελούδινο: Η τέλεια καραμελωμένη γεύση σε κάθε κουταλιά Χειροποίητο 100%: Φτιαγμένο με μεράκι και αγνά υλικά Vegan: Καθαρή, φυτική απόλαυση χωρίς συμβιβασμούς Πλούσια υφή και έντονο, ζεστό άρωμα Ιδανικό για γκουρμέ στιγμές, καθημερινή απόλαυση ή ως ξεχωριστό δώρο σε όσους αγαπούν τις βαθιές, comfort γεύσεις. Φέρτε ζεστασιά και πολυτέλεια στο τραπέζι σας! Παραγγείλτε τώρα το chutney καραμελωμένου κρεμμυδιού Pella's Delicacies και απολαύστε την premium διαφορά!
€5,40 €4,40
-
Πατέ Ελιές Καλαμών με Κόκκινη Πιπεριά Pella's Delicacies 180g
Πατέ Ελιές Καλαμών με Κόκκινη Πιπεριά Pella's Delicacies 180g Αφεθείτε στην πλούσια και έντονη γεύση του πατέ ελιές Καλαμών με κόκκινη πιπεριά από την Pella's Delicacies – ένα χειροποίητο αριστούργημα που συνδυάζει την βαθιά, μεστή γεύση ελιών με την πικάντικη ζωντάνια της κόκκινης πιπεριάς! Βελούδινο, αρωματικό και με υπέροχη υφή, αυτό το πατέ ξυπνάει τις αισθήσεις με κάθε κουταλιά. Ιδανικό για να αλείψετε σε φρυγανιές, κράκερ, σάντουιτς, να συνοδεύσετε τυριά ή να χρησιμοποιήσετε ως βάση για δημιουργικά ορεκτικά και πιάτα. Γιατί θα το λατρέψετε; Πλούσιο & πικάντικο: Η αρμονική ένωση ελιών και κόκκινης πιπεριάς Βελούδινη υφή: Κρεμώδες και εύκολο στην απάλωση Έντονο άρωμα: Βαθύ, μεστό και δελεαστικό Χειροποίητο με παραδοσιακή συνταγή Τέλειο για στιγμές απόλαυσης στο σπίτι ή ως ξεχωριστό δώρο σε όσους αγαπούν τις αυθεντικές, έντονες γεύσεις. Προσθέστε πολυτέλεια στο τραπέζι σας! Παραγγείλτε τώρα το πατέ ελιές με κόκκινη πιπεριά Pella's Delicacies και νιώστε τη διαφορά!
€4,90 €4,20 €23,33/kg
-
Τουρσί Πιπεράκι Pella's Delicacies 800g
Τουρσί Πιπεράκι Pella's Delicacies 800g Ανακαλύψτε την έντονη και τραγανή απόλαυση του τουρσί πιπερακιού από την Pella's Delicacies – ένα χειροποίητο αριστούργημα που ξεχωρίζει για την πικάντικη γεύση και την υπέροχη υφή του! Φρέσκα, πράσινα πιπεράκια βυθισμένα σε παραδοσιακή άλμη, προσφέρουν ιδανική ισορροπία οξύτητας και πιπεράτου χαρακτήρα. Τέλεια για να τα απολαύσετε σκέτα ως μεζέ, να τα προσθέσετε σε σαλάτες, σάντουιτς, μπέργκερ ή δίπλα σε τυριά και αλλαντικά. Γιατί θα τα λατρέψετε; Τραγανά & πικάντικα: Η τέλεια υφή και η ευχάριστη κάψα σε κάθε μπουκιά Χειροποίητο 100%: Φτιαγμένο με μεράκι και προσοχή Ζωντανό πράσινο χρώμα και έντονο άρωμα Ιδανικά για καθημερινή απόλαυση ή γκουρμέ συνδυασμούς Προσθέστε μια δόση ζωντάνιας και γεύσης στο τραπέζι σας – είτε για εσάς, είτε ως ξεχωριστό δώρο για τους λάτρεις των έντονων γεύσεων! Παραγγείλτε τώρα το τουρσί πιπεράκι Pella's Delicacies και νιώστε τη διαφορά της premium ποιότητας!
€5,90 €4,90 €6,13/kg
-
Κρέμα Βαλσάμικο με Πορτοκάλι Pella's Delicacies 200ml
Κρέμα Βαλσάμικο με Πορτοκάλι Pella's Delicacies 200ml Αφεθείτε στη δροσερή και ζωντανή γεύση της κρέμας βαλσάμικο με πορτοκάλι από την Pella's Delicacies – μια υπέροχη δημιουργία που ενώσει την πλούσια οξύτητα του βαλσάμικου με το φρέσκο, ηλιόλουστο άρωμα του πορτοκαλιού! Με λαμπερό πορτοκαλί χρώμα και πυκνή, βελούδινη υφή, αυτή η κρέμα χαρίζει μια έκρηξη φρουτώδους γλυκόξινης απόλαυσης. Ιδανική για να περιχύσετε σαλάτες, να συνοδεύσετε ψητά ψάρια ή κρέατα, τυριά, ακόμα και επιδόρπια για μια αναπάντεχη πινελιά φρεσκάδας. Γιατί θα την ερωτευτείτε; Φρουτώδης & δροσιστική: Η αρμονία βαλσάμικου και πορτοκαλιού σε κάθε σταγόνα Βελούδινη υφή: Ρέει υπέροχα και αναδεικνύει κάθε πιάτο Έντονο εσπεριδοειδές άρωμα: Ξυπνάει τις αισθήσεις αμέσως Τέλεια ισορροπία γλυκύτητας και οξύτητας Μετατρέψτε τα γεύματά σας σε γκουρμέ εμπειρίες ή δωρίστε την σε όσους αγαπούν τις ξεχωριστές, premium γεύσεις! Παραγγείλτε τώρα την κρέμα βαλσάμικο με πορτοκάλι Pella's Delicacies και απολαύστε την ηλιόλουστη διαφορά!
€5,00 €4,50
-
Κρέμα Βαλσάμικο με Ρόδι Pella's Delicacies 200ml
Κρέμα Βαλσάμικο με Ρόδι Pella's Delicacies 200ml Αφεθείτε στην υπέροχη γεύση της κρέμας βαλσάμικο με ρόδι από την Pella's Delicacies – μια πλούσια, βελούδινη απόλαυση που συνδυάζει την κλασική οξύτητα του βαλσάμικου με το γλυκό, φρουτώδες άρωμα του ροδιού! Με πυκνή υφή και βαθύ, γυαλιστερό χρώμα, αυτή η κρέμα προσθέτει πολυτέλεια σε κάθε πιάτο. Ιδανική για να ραντίσετε σαλάτες, να συνοδεύσετε τυριά, ψητά κρέατα, ακόμα και παγωτά ή φρούτα για μια γκουρμέ πινελιά. Γιατί να την επιλέξετε; Γλυκόξινη αρμονία: Η τέλεια ισορροπία βαλσάμικου και ροδιού Πλούσια & βελούδινη υφή: Ρέει υπέροχα και κολλάει τέλεια στα πιάτα Έντονο άρωμα: Φρουτώδες και δελεαστικό σε κάθε σταγόνα Ιδανική για δημιουργική μαγειρική και παρουσίαση Μεταμορφώστε τα καθημερινά σας γεύματα σε ξεχωριστές εμπειρίες ή χαρίστε την σε αγαπημένους που λατρεύουν τις premium γεύσεις! Παραγγείλτε τώρα την κρέμα βαλσάμικο με ρόδι Pella's Delicacies και νιώστε τη διαφορά της αυθεντικής απόλαυσης!
€5,00 €4,50
-
Chutney Σύκο με Μουστάρδα Pella's Delicacies 220g
Chutney Σύκο με Μουστάρδα Pella's Delicacies 220g Εξερευνήστε την υπέροχη γεύση του chutney σύκο με μουστάρδα από την Pella's Delicacies – ένα χειροποίητο θησαύρο που παντρεύει τη γλυκιά νοστιμιά του σύκου με την πικάντικη ζωντάνια της μουστάρδας! Πλούσιο, αρωματικό και με υπέροχη υφή, αυτό το chutney προσφέρει γλυκόξινη ισορροπία με νότες πιπεράτες, ιδανικό για να αναδείξει τυριά, ψητά κρέατα, αλλαντικά ή ακόμα και πουλερικά. Μια γεύση που ξυπνάει τις αισθήσεις σε κάθε μπουκιά. Γιατί θα το αγαπήσετε; Γλυκόξινο & πικάντικο: Η αρμονική συνάντηση σύκου και μουστάρδας Χειροποίητο 100%: Με μεράκι και φροντίδα Vegan & Ελληνικό: Καθαρή, φυτική απόλαυση Ορατά σποράκια μουστάρδας για έξτρα υφή και άρωμα Τέλειο για gourmet πιάτα, τυροπιάτα ή ως ξεχωριστό δώρο σε λάτρεις των έντονων γεύσεων. Φέρτε πολυτέλεια στο τραπέζι σας! Παραγγείλτε τώρα το chutney σύκο με μουστάρδα Pella's Delicacies και ζήστε την premium διαφορά!
€5,40 €4,40